Komínové tvárnice

Komínové tvárnice jsou vyrobeny z liaporbetonu, tj. lehčeného betonu s tepelně izolačními vlastnostmi. Nabízíme velký sortiment rozměrů tvárnic a tvarů průduchů, které jsou řazeny standardně, ale také unikátně. Průduchy jsou určeny pro systém odkouření nebo pro ventilaci.

mJednopruduchova_kominova_tvarnice_PLEWA_thumbmDvoupruduchova_kominova_tvarnice_PLEWA_s_ventilacnim_otvorem_thumbmDvoupruduchova_kominova_tvarnice_PLEWA_thumbmTripruduchova_kominova_tvarnice_PLEWA_s_ventilacnim_otvorem_uprostred_thumbmTripruduchova_kominova_tvarnice_BLK_thumb

Pro využití místa v interiéru nebo pro pohledové pláště komínů nabízíme originální tvary jako trojúhelníkovou tvárnici do rohu místnosti nebo kruhovou tvárnici pro pohledový komín uprostřed interiéru.

mkominova_tvarnice_trojuhelnikova_TK-E_60-10-27-10_T_stavby_kominy_a_thumbmkominova_tvarnice_kruhova_TK-E-40-27_R_stavby_kominy_a_thumbmTripruduchova_kominova_tvarnice_PLEWA_s_ventilacnim_otvorem_u_strany_thumb 

V neposlední řadě je zajímavá tvárnice pro použití místo staré instalační šachty se třemi otvory pro různé použití jako 2x odkouření a 1x odvětrání nebo naopak.

Na komínové systémy s použitím zvoleného typu tvárnic Vám zpracujeme cenovou nabídku po sdělení technických parametrů budoucího komína. Tj. zejména výška komína a průměr kouřovodu. S průměrem kouřovodu a typem komína Vám poradíme, když budete vědět, pro jaký spotřebič je komín určený.

Tvárnice přehledně s rozměry ke stažení: Tvárnice Plewa a BLK

Katalog tvárnic najdete zde: kominove-tvarnice_1481190484

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...