Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla nejvyšší kvality, vyrobená v Německu, s atestem nejvyšší úspornosti COP - 6,2.

image002                image005                     image004

Snižte výrazně náklady na vytápění!

Chtěli byste topit úsporně moderním způsobem a při tom být šetrní k životnímu prostředí?

Pak jste na na správném místě. Podle výsledků testů je společnost Voß jedním z nejlepších výrobců tepelných čerpadel. Naše čerpadla přesvědčují vynikajícími výsledky.

image003


Výběr správného topného systému vám pomůže snížit náklady na vytápění. Tepelné čerpadlo je v současné době nejmodernějším, nejekonomičtějším a nejekologičtějším topným systémem. Zvažujete alternativu k plynu, topnému oleji nebo peletám? Pak jste na správné adrese.

Stanovujeme standardy v technologii tepelných čerpadel a nabízíme výjimečné služby v oblasti optimalizace a monitorování zařízení. Důvěřujte našim odborným znalostem a našim individuálním a spolehlivým řešením.

Tepelná čerpadla Voss působí nejvyšší kvalitou a spolehlivým a cenově dostupným zdrojem tepla. Pracují mimořádně efektivně, mají dlouhou životnost a fungují bezchybně i v extrémní zimě.

I v době rostoucích cen elektřiny, tepelná čerpadla Voss slibují nízké náklady na vytápění: Vzhledem k tomu, že využívají neomezené existující teplo ze vzduchu, vody nebo země, tak při instalaci tepelného čerpadla platíte pouze náklady na elektřinu pro pokračující provoz.

Od roku 2000 vyvíjíme a vyrábíme různé typy tepelných čerpadel "vyráběných v Německu". Zvláštní bezpečnost a komfort nabízí plně automatizovaný provoz našich čerpadel: Všechny systémy Voss jsou individuálně přizpůsobeny pro konkrétní objekt a zahrnují standardní funkci záznamu dat, vzdálený modul údržby, 3-fázové měkký start a jsou vybaveny elektronickým vstřikováním paliva (technologie PCI).

Pokud jde o zákaznické služby, jsou velmi rozsáhlé. Příklad: Díky našemu volitelnému monitorování prostřednictvím internetu lze všechny naměřené hodnoty ukládat na serveru, jako je například počet odmrazování v určitý den, při určité venkovní teplotě. Pokud systém vyhodnotí přípravu teplé vody jako chybnou, okamžitě je zaslána SMS nebo e-mail zákazníkovi, instalaci a nám.

 

Přednosti našich tepelných čerpadel:

* Tepelná čerpadla s nejlepšími výsledky zkoušek

* Vyrobeno v Německu - ne v Číně

* Dálkově ovládaný modul a monitoring funkce tepelného čerpadla

* Patentovaná elektronická samočinná vstřikovací technologie

* Elektronicky řízené čerpadlo hydroboxu

* Velká teplosměnná plocha výměníku pro nejvyšší energetickou účinnost

* Příprava teplé užitkové vody

* Speciálně vyvinutá řídící technologie

* Výborný výkon za minimální náklady

* Vysoká bezpečnost provozu dlouhá životnost

* Údržba speciálně vyškoleným odborným personálem

* Výroba podle individuálních požadavků

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...