Reference nerezové komíny

NEREZOVÉ KOMÍNY TŘÍPLÁŠŤOVÉ

Třísložkový komínový systém je vhodný pro odkouření kotlů, kamen a krbů na tuhá paliva, dále pro odkouření plynových kotlů.

Dodáváme a montujeme komíny do kotelen s přetlakovým provozem, komíny velkých průměrů a komínové systémy na zakázku podle požadavků stavby.

Vybrali jsme pro Vás ukázky realizace komínových systémů v různých oblastech. 

 

Bruntál - průmyslové komíny

V rámci přístavby dílen v SOŠ Bruntál jsme dodávali 6 komínů, které jsou určeny k odkouření kovářských pecí. Komíny jsou vysoké 10 m se šikmými odbočkami 45°, vybíracími kusy a nad střechou s kontrolními a čistícími otvory.

Byl použit systém Izoterm 1,0 D 50 DN 250 mm. Vnitřní vložka je z nerezové oceli o tloušťce 1 mm. Vnější plášť je z embosovaného hliníku tl. 0,8 mm

 

Kamenice - průmyslový komín

Odkouření plynové pece ve výrobní hale v Kamenici. Výška komína je 9 m.

Byl použit systém Izoterm 0,6 F 30 DN 200 mm. Vnitřní vložka je z nerezové oceli o tloušťce 0,6 mm. Vnější plášť je z embosovaného hliníku tl. 0,8 mm. 

 

Praha - odkouření krbu

Komín byl instalován do stávajícího třípatrového objektu k odkouření krbu z přízemí. Výška 12 m. Komín nad střechou byl opatřen plechovým návlekem v imitaci cihelného zdiva. Barevný nástřik podle požadavku zákazníka.

Byl použit systém Izoterm 1,0 C 50 DN 250 mm. Vnitřní vložka je z nerezové oceli o tloušťce 1 mm. Vnější plášť je z nerezového leštěného plechu tl. 0,5 mm. 

 

Kamenice - průmyslové komíny

Odkouření dvou plynových pecí v nové výrobní hale Strojmetal v Kamenici. Výška komínú je 9 m.

Byl použit systém Izoterm 0,6 F 30. Vnitřní vložka je z nerezové oceli o tloušťce 0,6 mm. Vnější plášť je z embosovaného hliníku tl. 0,8 mm. 

Odkouření pece č.1 - DN 350 mm

Na obrázku můžete vidět detail přerušovače tahu v odkouření, dále komín nad střechou haly a detail čistícího a vybíracího kusu s odvodem kondenzátu.

 

Odkouření pece č.2 - DN 200 mm

Na obrázku můžete vidět detail odkouření s kolenem s kontrolním otvorem, detail čistícího a vybíracího kusu s odvodem kondenzátu s kouřovodem pod strop a komín nad střechou. 

 

Dvůr Králové - odkouření kamen

Venkovní komín vedený po fasádě na konzole z C profilů. Výška 11 m. Prostup skrz zeď je proveden izolovanou trubkou až na hranu vnitřní zdi.

Byl použit systém Izoterm 1,0 D 50 DN 150 mm. Vnitřní vložka je z nerezové oceli o tloušťce 1 mm. Vnější plášť je z embosovaného hliníku tl. 0,8 mm. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...